A zase pejskové...

Vážení spoluobčané, majitelé pejsků velkých i malých..

...opakovaně se vyskytují psí výkaly na chodnících, cestách nebo i v blízkém okolí obecního úřadu. Naši zaměstnanci pravidelně doplňují papírové sáčky ke košům v obci, bohužel stále jsou nakonec nuceni výkaly sami uklízet. Místy to už dokonce vypadá, že to není o jedné "nehodě", ale spíš o tom, že někdo nechává pravidelně svého pejska volně konat potřebu a nepostará se úklid vědomě. A je to bohužel viditelné i z auta projíždějícího obcí, což je opravdu smutné. Prosíme o ohleduplnost vůči svému okolí, protože jen samotný pohled na takovou cestu není příjemný, natož si pak nechtěně přinést domů "dárek" na botách nebo kolečkách kočárku. Děkujeme všem, kteří přestanou být pohodlní či lhostejní a přispějí svou troškou energie k příjemnějšímu životu v naší obci.

Vytvořeno: 14. 9. 2022
Poslední aktualizace: 14. 9. 2022 17:13